Uudet IVECO Daily 35-160 MY24 alusta kuorma-auto < 3.5t














Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet




















colore: pastello
Iveco Daily 35-160
NUOVO
MODEL 2024
Motore 3.0L F1C 160CV EURO VIE 2.998cm2
Passo 3000
Cambio mecc. 6 vel
Alternatore da 220 A (12 V)
BATTERIA 105AH (AGM)
Sp. ret. cat.IV lar. 2,2 m
Sospensioni standard
195/75R16 IC 110 ECO
Portaruota estraibaibile
Ruota di scorta
Serbatoio carburante 63 L
Scarico motore centrale
Serb. urea 20 L s. cab
Traversa di traino
Sens. stanchezza cond
Ricarica USB autista
Pesi 2.100 – 2.600 kg
CAMBIO MANUALE FT50.6
BIANCO IC 194
Compressore clima 170 CC
Model Year 2024
Filtro carburante riscaldato
Presa per rimorchio di corrente 13 poli 12V
Predisp. rimorch. a 3,5 ton
Kit fumatori
Limitatore regolabile
Maniglie di salita in cabina
Mensola portaoggetti
Vetri atermici azzurrati
Sedile aut. 3° molleggiato
Panca bipos.cint 3 pun.e ribal
Sistema ausiliario di trazione Tr. Plus e Hill Descent
Sistemi audio e navigazione MY IVECO T. radio 7″
Balestrini post. suppl
Euro VIe
Connectivity box 4G
Claimable Vat