DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain

PDF
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain kuva 2
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain kuva 3
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain kuva 4
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain kuva 5
DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain kuva 6
Kiinnostuitko ilmoituksesta?
Ota yhteyttä myyjään
1/6
PDF
1 200 €
Ota yhteyttä myyjään
Tyyppi ilmankuivain
Valmistusvuosi 08/2022
Sijainti Romania Ploiești
Julkaistu maalis 15, 2023
Autoline ID EZ33080
Kunto
Kunto uusi

Lisätietoja — DAF vetopöytäauto WABCO 4324332730 ilmankuivain

Romania
New Wabco double air regulator, code: 4324332730, for the following vehicles: Iveco, Daf, EvoBus. More information on the phone languages ​​spoken: Romanian and Italian


vehicles it fits
DAF1505980
DAF1528334
EVOBUS8285358000
EVOBUSA0014300815
IVECO42554597
IVECO42565801
IVECO97103148
IVECO9840104
Tärkeää
Tämä tarjous on ohjeellinen. Pyydä tarkemmat tiedot myyjältä.
Ostovinkkejä
Turvallisuusvinkkejä
Myyjän yhteydet
Lähetä viesti
Tarkista puhelinnumero: sen tulee olla kansainvälisessä muodossa ja siinä tulee olla mukana maakoodi.
captcha
Myytkö koneita tai ajoneuvoja?
Tee se meidän kanssamme!

Samankaltaiset ilmoitukset