Bucher CC 5006 CityLav 5006 CityCat Schwemmfahrzeug Euro 6 Baujahr 2016 kasteluauto






















































Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet


- Bucher
- CityCat CC 5006
- Baujahr 2016
- 4485ccm FPT Diesel MOtor, 160PS, Euro 6
- 33.542 Gesamtkilometer; 9.856 Schwemmkilometer
- 5.616 Gesamtstunden; 3.837 Arbeitsstunden
- Hydrostat 25km/h
- 4-Rad Lenkung
- zul. GG: 10.500kg
- Wassertank 6m³
- Schwemmbalken verstellbar mit Seitenspritzdüse links
- Hochdruckpumpe, Typ Interpump, 60bar; 180l/min
- Anschluss für Hochdruckreiniger mit Galgen und Haspel am Heck
- Rückfahrkamera
- Klima
- Gelblicht
- Radio/CD
- Kommunalfahrzeug aus 1. Hand
Ein Video dieses Angebots finden Sie auf näytä yhteystiedot
Unseren gesamten Fahrzeugbestand finden Sie unter näytä yhteystiedot
Alle neu eingestellten Fahrzeuge per Email erhalten – melden Sie sich bei unserem NEWSLETTER an!
Irrtümer und Schreibfehler möglich, Zwischenverkauf vorbehalten!