Uudet QUAD 150cm lumiaura




Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet




















-Szerokość lemiesza 150 CM.
-Montowane od dołu
-Zabezpieczenie sprężynowe.
-Malowany proszkowo.
-System szybkiego zapięcia/odpięcia.
Wysokość lemiesza: 43 cm
Waga: ok. 45 kg
5-stopniowa regulacja poziomu lemiesza
4-stopniowa regulacja pochylenia lemiesza
Sprężynowy system amortyzacji
Gruba guma zgarniająca od spodu
Materiał: Stal gatunkowa malowana proszkowo
Łatwy montaż: Click & Go
Produkt polski
Gwarancja producenta !
Dostawa na terenie całego kraju !
W ofercie nowe pługi do QUADA
Szerokość lemiesza 150 CM
Montowane od dołu
Zabezpieczenie sprężynowe
Malowany proszkowo
System szybkiego zapięcia/odpięcia
Wysokość lemiesza: 43 cm
Waga: ok. 45 kg
5-stopniowa regulacja poziomu lemiesza
4-stopniowa regulacja pochylenia lemiesza
Sprężynowy system amortyzacji
Gruba guma zgarniająca od spodu
Materiał: Stal gatunkowa malowana proszkowo
Łatwy montaż: Click & Go
Produkt polski
Gwarancja producenta !
Dostawa na terenie całego kraju !