Uudet Gewe P3500 C/1, hamowana 2,6x1,3m pressukapelli perävaunu









Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet

























LUBIMY, TO CO ROBIMY, A TO CO ROBIMY, LUBIMY ROBIĆ DOBRZE!!!
Nasze produkty są wysokiej jakości, mocne i wytrzymałe zaprojektowane i wykonane z ogromną starannością!
Wyposażyliśmy w nasze przyczepy oraz lawety wiele WYPOŻYCZALNI w kraju i za granicą.
Exportujemy nasze przyczepy/lawety do 10 krajów (Niemcy, Belgia, Holandia, Dania, Norwegia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Węgry)
W kraju obsługujemy i wyposażamy w przyczepy największe spółki min:. PLL LOT S.A, PS GAZ S. Z O.O., PGE S.A., HOCHLAND POLSKA SP. Z O.O, GAZ-SYSTEM S.A.
Posiadamy setki zadowolonych klientów, dołącz do nich i TY!!!
Zachęcamy do zakupu przyczepy, z nią każda droga będzie prostsza.
KONSTRUKCJA TEJ PRZYCZEPY JEST NAJMOCNIEJSZĄ WŚRÓD INNYCH PROPOZYCJI TEGO TYPU NA RYNKU !!!
***************
DANE TECHNICZNE:
DMC: od 950 do 2700 kg do wyboru
Wymiar zewnętrzny przyczepy: 260/130 cm
Wysokość burty: 35 cm
Układ jezdny AL-KO 2700 kg – 2 osie x 1350 kg z hamulcem
Koła: 185/R14C
Rama stalowa, spawana, cynkowana ogniowo
Podłoga: sklejka wodoodporna, antypoślizgowa
***********************
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE:
Koło podporowe
Redukcja z 13 pin na 7 pin
W ofercie posiadamy również inne rozmiary:
260/155 cm, 310/155 cm, 360/155 cm, 410/155 cm, 410/200 cm
PODANA CENA NIE ZAWIERA STELAŻA ORAZ PLANDEKI!
Do każdego rozmiaru można zamówić plandekę w dowolnym rozmiarze.
DMC 3000kg dopłata 2000zł netto
DMC 3500kg dopłata 3600zł netto
*******************
INFORMACJE FORMALNE:
Homologacja europejska
Faktura VAT
Gwarancja 24 miesiące
Możliwość atrakcyjnego finansowania - SANTANDER LEASING S.A.
GOTOWA DO REJESTRACJI!
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:
TEL: 606293202
Więcej naszych produktów znajdziecie Państwo na naszej stronie näytä yhteystiedot
UWAGA!
Wykonujemy projekty i realizacje przyczep jedno, dwu, trzy osiowych pod indywidualne i nietypowe zamówienia. Możemy wykonać na Państwa życzenie każdą PRZYCZEPĘ oraz LAWETĘ w dowolnym rozmiarze, DMC w zakresie od 950 do 3500 kg.