Mercedes-Benz Axor 1829 FAUN VR3 TR2 roska-auto





















Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet











Rok produkcji 2011
Przebieg : TYLKO 106 TYŚ
Pojemność skokowa 6 374
Moc 285KM / 210KW
Skrzynia biegów : Automatyczna
Liczba miejsc : 3
Euro
Wyposażenie :
Retarder , Wielofunkcyjna kierownica, Tempomat, Klimatyzacja ,elektryczne szyby i lusterka , kamera cofania , radio oryginalne i wiele innych ...
Dopuszczalna masa całkowita 17 990
Dopuszczalna ładowność 5 685
Zabudowa : FAUN VR3 TR2
Rok produkcji : 10/2011
Motogodziny i cykle zabudowy na załączonych zdjęciach
Sterowanie z kabiny kierowcy oraz z obu stron zabudowy
Wymiary :
Długość 7.97
Szerokość 2.30
Powierzchnia 18,33m2
Śmieciarka w pełni sprawna - STAN BARDZO DOBRY
SWIEŻO SPROWADZONA BEZ WKŁADU GOTOWA DO PRACY
W CENIE TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!!!, EUROPA ZA DOPŁATĄ(jesteśmy tez firma transportową)
Posiadamy szeroką gamę pojazdów i innych maszyn budowlanych
Polecam i zapraszam do zapoznania się z pozostałymi naszymi ofertami sprzedaży