IVECO Daily 35S12 umpikori kuorma-auto < 3.5t





























Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet









Mam do sprzedania samochód marki Iveco Daily 2.3 HPI.
Samochód sprowadzony z Francji, nie eksploatowany w Polsce.
Pojazd sprowadzony od pierwszego właściciela w bardzo
dobry stanie technicznym, jak i wizualnym.
-ROK PRODUKCJI 2005
-PIERWSZA REJESTRACJA 08.03.2005
-PRZEBIEG 361 634 km
WYPOSAŻENIE:
- Elektrycznie sterowane lusterka
- Elektrycznie sterowane szyby
- ABS
- Schowek na dokumenty
- Manualna skrzynia biegów
- Klimatyzacja
- Radio
- USB
- DMC 3500 KG
- Ładowność - 1410 KG
WYMIARY:
Długość - 3.60m
Szerokość - 1.80m
Wysokość - 1.90m
Wysokość w świetle - 1.80m
Szerokość w świetle - 1.50m
----------MASA WŁASNA 2090 KG------------
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy
Posiadamy bardzo szeroki wachlarz pojazdów jak i akcesoriów związanych z nimi
W razie potrzeby chętnie dośle więcej zdjęć drogą mailową
Na życzenie klienta umożliwiamy sprawdzenie pojazdu na stacji diagnostycznej
ZAPRASZAMY - TEL. 605074060
PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU POTWIERDZENIA AKTUALNOŚCI TEJ OFERTY
KUPIMY NACZEPY, WYWROTKI STALOWE lub PRZYJMIEMY W ROZLICZENIU
Na miejscu atrakcyjne warunki finansowania - niskie wpłaty początkowe bardzo dogodne warunki.
*Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu
Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Obowiązujące ustalenie ceny,
wyposażenia pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.